Michał Trędowski

Doradca Finansowy, manager, przedsiębiorca, inwestor

Gear Up Trainer

Information

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunkach Finanse i Rachunkowość oraz Prawo i Doradztwo Podatkowe. Specjalista w branży doradztwa finansowego, wealth management oraz podatków posiadający Europejski certyfikat EFA/EFPA II-go stopnia.
Partner w Kancelarii Doradztwa Finansowego Phinance S.A. Prowadzi biura w Gdańsku i Szczecinie oraz ponad 20-osobowy zespół który planuje i dba o finanse kilku tysięcy gospodarstw domowych oraz przedsiębiorstw.

Do finansów podchodzi w sposób procesowy i holistyczny. Dzięki połączeniu wiedzy z zakresu finansów, podatków i prawa wynajduje kompleksowe i innowacyjne plany finansowe, rozwiązania podatkowe oraz pomaga w zaplanowaniu sukcesji.

Dyrektor ds. rozwoju w Kancelarii Delta Consulting świadczącej usługi księgowe, podatkowe i prawne dla przedsiębiorców, założyciel Kliniki Finansów specjalizującej się w obsłudze lekarzy. Autor programu edukacyjnego Szkoła Finansów dla Akademia.pl. Od 2020 roku wykładowca na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Prelegent na licznych konferencjach, targach, webinarach i szkoleniach.