Dawid Ostręga

Trener Główny @ Kraków Kings

Gear Up Trainer Speaker

Information

Menedżer z 15-letnim doświadczeniem zdobytym w Anglii, USA i Polsce. Obecnie jest dyrektorem zarządzającym w polskim oddziale amerykańskiej firmy SG Digital, wcześniej z sukcesem zajmował się zarządzaniem spółek i budowaniem zespołów w firmach takich jak m.in. IBM, SolarWinds, SKK S.A. i EPAM Systems.

Równocześnie jest trenerem futbolu amerykańskiego krakowskiej drużyny Kraków Football Kings, z którą zdobył mistrzostwo I Polskiej Ligii Futbolu Amerykańskiego (PLFA1)
Jako trener duży nacisk kładzie na rozwój młodzieży oraz mocno wspiera lokalne aktywności społeczne.
O jego osiągnięciach i sukcesach można przeczytać na: https://www.linkedin.com/in/ostrega

Jest również wykładowcą w Talent Management in Tech Companies na AGH. Są to jedyne w Polsce studia podyplomowe z zakresu „People Management” dla specjalistów i managerów z branży technologicznej.

Dawid jest także harcmistrzem, gdzie oprócz funkcji w Głównej Kwaterze Harcerzy, poprowadził dwie drużyny to zwycięstwa na VI i VII światowym zlocie ZHP dz. pgK.

Bierze udział w licznych wystąpieniach. Specjalizuje się w prelekcjach, które dotyczą budowania zespołów oraz z wprowadzania nowych procedur organizacyjnych. Mocnym punktem są także wystąpienia motywacyjne, w których demonstruje połączenia świata biznesu i sportu Tematyka jego prelekcji jest ściśle związana z jego doświadczeniami, pracą i pasjami.