Dominika Pacyna

IT Service Architect @ GAIN Capital Poland

Speaker

Transformacja nie musi być droga. Praktyczny poradnik jak za darmo wprowadzać zmiany, na myśl o których nawet IT poczuje ekscytację.

„Nie możemy tego zrobić, bo nie mamy dobrego toola”, „To by trzeba mieć nowy system do raportowania”, „Zawsze to tak robiliśmy” Brzmi znajomo? No dobra, czasami rzeczywiście nie mamy narzędzia, ale znacznie częściej możemy mimo to zmieniać i wpływać na nasze organizacje jeśli zrozumiemy, po co tu jesteśmy i co mamy do zrobienia.
W jakim celu, co i jak robimy, a nie w czym. Z pomocą w takiej zmianie zarówno operacyjnej jak i kulturowej przychodzi proces – prawdopodobnie najbardziej niedoceniane i najmniej lubiane dziecko IT. Procesy nie mają dobrej sławy nie bez powodu – każdy z nas miał do czynienia ze źle zbudowanymi, nonsensownymi procesami, które utrudniają i spowalniają pracę czy dokładają obowiązków. Tymczasem dobry, wartościowy i prosty proces przynosi szereg korzyści, pozwala wprowadzić usprawnienia, które nie tylko przybliżą nas do celu, ale przede wszystkim pozwolą wpływać na kulturę pracy w zespole czy firmie. Jak? Tego dowiecie się z krótkiego poradnika, przepisu na procesy, który krok po kroku pomoże Wam usprawnić pracę w waszych zespołach, osiągać cele i zmieniać kulturę organizacji.

Business and Strategy

10/06/2021

12:00 - 12:35

Interactive Stage