Major Rocco Spencer

Major Rocco Spencer

Director @ Leadership Source

  • Keynote Speaker
  • USA
  • Stany Zjednoczone

Informacje

Rocco A. Spencer jest emerytowanym oficerem piechoty Armii Stanów Zjednoczonych.

Ukończył historię i nauki polityczne w Milton College.

Przez 21 lat służby na stanowiskach dowódczych zdobył unikalne doświadczenie w zakresie przywództwa, organizacji zespołów i skutecznej komunikacji.

Służył w wojskach powietrzno-desantowych i piechocie zmechanizowanej. W czasie służby obejmował różne stanowiska dowódcze na poziomie plutonu, kompanii, sztabu brygady i sztabu dywizji, między innymi jako oficer ds. operacji i oficer ds. wywiadu.

Wystąpił ze służby w roku 1999 w stopniu majora. Po przejściu do rezerwy pracował jako konsultant ds. HR, szkoleń i organizacji w firmie AT&T.

Po przeprowadzce do Polski od 2006 roku prowadzi firmę doradczo-szkoleniową Leadership Source, która wprowadza nową jakość w dziedzinie zarządzania zespołem, szkolenia liderów, kształtowania postaw przywódczych oraz treningów motywacyjnych.

Z jego usług jako doradcy i trenera korzystają największe polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach.

Prelekcje

Lead, Follow, or get out of the way

Culture and Leadership
  • clock 09:15 - 10:30
  • flag Main Hall
  • flag

IT Manager of Tomorrow Awards

Wyróżnij się wśród Menedżerów IT

Ta strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuje więcej informacji