Magda Oleksiewicz

Magda Oleksiewicz

Head of Change Management @ RBS

  • Speaker
  • Polish
  • Warszawa, Polska

Informacje

Doświadczony manager i ekspert w obszarach zarządzania zmianą & projektami, marketingu i sprzedaży. Posiada niezwykle bogate doświadczenie zawodowe w doradztwie strategicznym oraz branżach finansowej, nowych technologii i usług wspólnych.

Buduje i realizuje strategie zarządzania zmianą zarówno lokalnie jak i globalnie. Rozwija kulturę usprawniania i automatyzacji procesów biznesowych przy zastosowaniu nowych rozwiązań i technologii. Promuje współpracę ponad strukturami. Doskonale odnajduje się w rozwiązaniu złożonych problemów biznesowych, definiowaniu i realizacji strategii oraz innowacyjnych projektów.

Absolwentka ekonomii Europejskiego Uniwersytetu Viadrina oraz European Executive MBA. Od 2012 wspiera rozwój kobiet poprzez mentoring – jako mentorka. Aktywnie wspiera rozwój fundacji Vital Voices. Entuzjastka innowacji oraz łączenia doświadczeń korporacji w możliwościami oraz tempem zmian start-upów technologicznych.

Motto życiowe: „Wizja bez realizacji jest halucynacją”.

IT Manager of Tomorrow Awards

Wyróżnij się wśród Menedżerów IT

Ta strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuje więcej informacji